Etkinlik Video Çekimi


Türkiye’nin her yerindeki her boyuttaki etkinlikler için kapsamlı video çekimi hizmeteri sunuyoruz. Bir konferans, eğitim sunumu, sergi veya canlı müzik etkinliği, spor etkinliği, tiyatro prodüksiyonu veya ödül töreni gibi programlarınızda, etkinliğinizi mükemmel bir şekilde yakalayan video çekim hizmeti sağlayabiliriz.  

Etkinlik yöneticilerinin bize genellikle iki gereksinimden biriyle geldiklerini görüyoruz; ya gelecekteki etkinlikleri tanıtmak için kullanılacak bir öne çıkan video çekmek ya da o gün orada olamayacak kişilerle paylaşılabilmesi için etkinliğin tamamını yakalamak amacıyla video çekimi hizmeti.

Öne çıkan videolar için, etkinliğin etrafındaki görüntüleri yakalamak için genellikle bir veya iki ekip üyesinden oluşan küçük ekipler halinde çalışabiliriz. Hikayeyi anlatmaya yardımcı olmak için katılımcılar ve paydaşlarla görüşebiliriz ve videoyu ağınızla hemen paylaşabilmeniz için gerektiği kadar hızlı bir şekilde video çekimi sürecini tamamlarıı. Tam etkinlik çekimi için de en uygun ekipmanlarla uygun fiyatlı kapsama alanı sağlayabiliriz.

Yorumlar


İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap